Ágy MODULO 160 - korpus, Bordó Monolith 59
Katalógusszám:
i340_V-PL-MODULO_KORPUS-LOZ-BORDOWY
0%
0 értékelés
Termékleírás
Kapcsolódó termékek
Árfigyelés
Vélemények
Specifikációk:
- Ágykeret Modulo
- Nagyon kellemes Monolith kárpit
- Nagy tárolóhely
- Léces ágyrács emelő mechanizmussal
Az ágy teljessé tételéhez meg kell rendelni az ágykeretet + ágytámlát + ágy lábakat.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Anyag | Kárpitanyag |
| Szín | Bordó |
| Tárolóhely | Ágy tárolóhellyel |
| Alvófelület | 160 x 200 cm |
| Matrac az árban | Nem |
| Rács az árban | Igen |
| Állítható ágyrács | Nem |
| Magasság - maximális cm-ben | 120 |
| Az ágy fejtámlájának magassága | 120 cm |
| Az ágy előlapjának magassága | 44 cm |
| Hosszúság cm-ben | 216 |
| Szélesség cm-ben | 175 |
Kapcsolódó termékek


























