ALABAMA pótágyas ágy, Krém színű
Katalógusszám:
i340_V-CH-ALABAMA-LOZ-KREMOWY
0%
0 értékelés
Termékleírás
Kapcsolódó termékek
Árfigyelés
Vélemények
łóżko z wysuwanym dolnym materacem, materiał: tkanina, kolor: kremowy ,* łóżko bez materaca, w opcji materac POLARIS 90 lub SYRIUSZ 90
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Anyag | Kárpitanyag |
| Szín | Krémes |
| Tárolóhely | Ágy tárolóhely nélkül |
| Alvófelület | 90 x 200 cm |
| Matrac az árban | Nem |
| Rács az árban | Igen |
| Állítható ágyrács | Nem |
| Magasság - maximális cm-ben | 83 |
| Az ágy fejtámlájának magassága | 83 cm |
| Az ágy előlapjának magassága | 83 cm |
| Hosszúság cm-ben | 221 |
| Szélesség cm-ben | 95 |






