Bed Edvige + wooden frame/ standard lift/ bedding box 160x200 Monolith 97 Not applicable 1
Katalógusszám:
i638_BEG_41_SET1_1.6
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Edvige is an exceptionally comfortable, tasteful, and original glamour-style bed that impresses with its unique form. The sleeping surface dimensions – available in 140/160/180 × 200 cm – provide ample space for comfortable rest and can be chosen according to individual preferences, room size, and bedroom layout. Edvige stands out thanks to its high headboard and bed sides made with additional foam for the tufting, while the aesthetic effect is enhanced by elongated, spacious quilting. A wide range of color options makes it easy to match the bed with other elements of the bedroom décor. In this design, modernity and a contemporary finish go hand in hand with elegance, making Edvige a perfect addition to any bedroom and a piece that is certainly worth having.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Anyag | Tkanina + polipropylen |
| Depth | 218 |
| Fabrics | Monolith 97 |
| FrameMaterial | Wood |
| Framewoodtype | Pine |
| Height | 92 |
| LegColor | Black |
| LegMaterial | Plastics |
| LegWidth | 46058 |
| Orientation | Not applicable |
| Primary_color | Dark Gray |
| SeatAreaDepth | 200 |
| SeatAreaWidth | 160 |
| SeatCapacity | 2 |
| SleepAreaDepth | 200 |
| SleepAreaWidth | 160 |
| SleepFunction | Yes |
| Storage_Containers_number | 1 |
| StorageContainers | Yes |
| Style | Modern |
| UpholysteryMaterial | Polyester |
| Weight_capacity | 190 |
| Width | 180 |
| Tárolóhely | Ágy tárolóhellyel |
| Alvófelület | 160 x 200 cm |
| Matrac az árban | Nem |
| Rács az árban | Nem |
| Állítható ágyrács | Nem |
| Magasság - maximális cm-ben | 92 |
| Az ágy fejtámlájának magassága | 92 cm |
| Az ágy előlapjának magassága | 33 cm |
| Hosszúság cm-ben | 218 |
| Szélesség cm-ben | 180 |













