- Konyha + Étkező
- Hálószoba
- Gyerekszoba
- Gyermek moduláris rendszerek
- Gyerekszoba összeállítás
- Gyerekszekrények
- Gyerekágyak
- Gyerek komódok
- Gyermek konferenciaasztalok
- Gyerek matracok
- Gyerek éjjeliszekrények
- Gyerek kanapék
- Gyerek polcok
- Gyerekágyak
- Gyerek íróasztalok
- Gyerek polcok és könyvespolcok
- Gyerekágyak
- Gyerek babzsákok
- Gyerek játékszékek
- Gyerek székek és fotelek
- Gyermek textil
- Kiegészítők
- Nappali
- Munkaszoba
- Előszoba
- Fürdőszoba
- Árucikk kiárusítás
- Lakástextil
- Kert
- Iskolai bútorok
Biurko Gamingowe ROLL 138,5 cm Czarne
Katalógusszám:
i744_7883
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Styl interiéru | Moderní |
| Styl interiéru | Loftový |
| Barva těla | černý |
| Materiál korpusu | kov/ MDF |
| Výška nábytku | 113,5 cm |
| Šířka nábytku | 120 cm |
| Hloubka nábytku | 60 cm |
| Materiál desky | MDF |
| Barva bláta | černý |
| Montáž | Nábytek k vlastní montáži |





