Bolero 180X200 Soro 76 2
Katalógusszám:
i638_BB09_1.8
0%
0 értékelés
Termékleírás
Kapcsolódó termékek
Árfigyelés
Vélemények
Bolero is a simple, yet elegant and very comfortable boxspring continental bed that will be the perfect finishing touch to any modern bedroom design. This model, available in a choice of three sizes: 140/160/180 x 200 cm, is equipped with a firm 20 cm high bonell mattress enriched with a 4 cm layer of additional T25 foam placed on the top and bottom of the mattress. The bed is also equipped with a topper - a 4 cm thick mattress topper made of T21 foam. In addition, thanks to a spring mechanism and handles, the upper part of the bed raises, giving the user of the furniture access to two spacious bedding bins, divided into three parts. Additional distinctive elements for the Bolero bed include elegant legs, a deep seat and a high headrest, decorated with stripes. If you are interested in a comfortable, as well as stylish bed, which retains the right flexibility and firmness, and at the same time is functional and carefully finished in terms of design - we invite you to be interested in our Boxspring. If the quality of your sleep matters to you - it will certainly be an ideal choice.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Anyag | tkanina |
| Tárolóhely | Ágy tárolóhellyel |
| Alvófelület | 180 x 200 cm |
| Matrac az árban | Igen |
| Rács az árban | Igen |
| Állítható ágyrács | Nem |
| Magasság - maximális cm-ben | 117 |
| Az ágy fejtámlájának magassága | 117 cm |
| Az ágy előlapjának magassága | 66 cm |
| Hosszúság cm-ben | 205 |
| Szélesség cm-ben | 180 |
Kapcsolódó termékek











