- Konyha + Étkező
- Hálószoba
- Gyerekszoba
- Gyermek moduláris rendszerek
- Gyerekszoba összeállítás
- Gyerekszekrények
- Gyerekágyak
- Gyerek komódok
- Gyermek konferenciaasztalok
- Gyerek matracok
- Gyerek éjjeliszekrények
- Gyerek kanapék
- Gyerek polcok
- Gyerekágyak
- Gyerek íróasztalok
- Gyerek polcok és könyvespolcok
- Gyerekágyak
- Gyerek babzsákok
- Gyerek játékszékek
- Gyerek székek és fotelek
- Gyermek textil
- Kiegészítők
- Nappali
- Munkaszoba
- Előszoba
- Fürdőszoba
- Árucikk kiárusítás
- Lakástextil
- Kert
- Iskolai bútorok
Diana irodai szék, fekete
Katalógusszám:
K7750
0%
0 értékelés
Termékleírás
Kapcsolódó termékek
Árfigyelés
Vélemények
Minőségi Diana irodai szék klasszikus dizájnnal, aszinkron mechanikával, amely lehetővé teszi az ülés és a háttámla szögének külön-külön történő beállítását. Magasságban állítható háttámla és fekete nejlon kereszt szőnyegkerekekkel.
| Kategória: | Teljesen kárpitozott székek |
|---|---|
| Garancia: | 2 év |
| Súly: | 11 kg |
| Kollekció: | KLASIK |
| Tervezett használat: | max 8 órás ülés |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Mechanika: | aszinkron |
| Szín: | fekete |
| Ülőfelület anyaga: | szövet |
| Háttámla anyaga: | szövet |
| Kárpit tulajdonságai: | Bondai, 150.000 ciklus |
| Magasságban állítható háttámla: | igen |
| Fejtámla: | nem |
| Kereszt: | nejlon 60 cm |
| Kerekek mérete: | 50 mm |
| Kerekek típusa: | szőnyegekre |
| Ülésmagasság: | 44 - 56 cm |
| Ülőfelület szélessége: | 47 cm |
| Ülőfelület mélysége: | 45 cm |
| Háttámla magassága: | 50 - 58 cm |
| Szék teljes magassága: | 95 - 115 cm |
- kiváló minőségű Bondai kárpit 8033 fekete, 150.000 ciklus
- aszinkron háromkaros mechanika
- háttámla dőlésszögének külön beállítása
- ülés dőlésszögének külön beállítása
- magasságban állítható háttámla UP-DOWN
- fix deréktámasz ergonomikus támasz
- karfa nélkül
- fekete lapos nejlon kereszt ø 60 cm
- műanyag kerekek ø 50 mm
- teherbírás 120 kg
- 2 év garancia
- tanúsított cseh termék a ČSN EN 1335 szerint
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Anyag | Anyag |
| Irodai szék típusa | Kancelářská |
| MUTLIBLOCK funkció | Nem |
| TILT mechanizmus | Nem |
| Magasság beállítása | Igen |
| Forgatható | Igen |
| Magasság - állítható cm-ben | 95 - 115 cm |
| Magasság - maximális cm-ben | 115 |
| Ülőmagasság - minimális cm-ben | 44 |
| Ülési magasság - állítható cm-ben | 44 - 56 cm |
| Szélesség cm-ben | 65 |
| Mélység cm-ben | 65 |
Kapcsolódó termékek


































