- Konyha + Étkező
- Hálószoba
- Gyerekszoba
- Gyermek moduláris rendszerek
- Gyerekszoba összeállítás
- Gyerekszekrények
- Gyerekágyak
- Gyerek komódok
- Gyermek konferenciaasztalok
- Gyerek matracok
- Gyerek éjjeliszekrények
- Gyerek kanapék
- Gyerek polcok
- Gyerekágyak
- Gyerek íróasztalok
- Gyerek polcok és könyvespolcok
- Gyerekágyak
- Gyerek babzsákok
- Gyerek játékszékek
- Gyerek székek és fotelek
- Gyermek textil
- Kiegészítők
- Nappali
- Munkaszoba
- Előszoba
- Fürdőszoba
- Árucikk kiárusítás
- Lakástextil
- Kert
- Iskolai bútorok
Dispos 24 irodai szék, fekete
Katalógusszám:
K7775
0%
0 értékelés
Termékleírás
Kapcsolódó termékek
Árfigyelés
Vélemények
Kiváló minőségű speciális ergonomikus diszpécserszék folyamatos 24/7 üzemeltetéshez, extrém teherbírással, akár 200 kg-ig. Gazdag kárpitozás LUCKY nagy teherbírású huzattal, piros cérnával díszített varrással. A szék része a kárpitozott lehajtható kartámaszok és a magasságban állítható kárpitozott fejtámla. A nagy teherbírás érdekében a szék fekete színű fémkereszttel és univerzális kerekekkel van felszerelve, amelyek mindenféle padlófelülethez alkalmasak.
| Kategória: | Terhelhető székek 24/7 |
|---|---|
| Garancia: | 5 év |
| Súly: | 23 kg |
| Kollekció: | EMPIRE |
| Kinek ajánlott: | 24 órás ülés |
| Teherbírás: | 200 kg |
| Mechanika: | assistblock mechanika blokkolással |
| Szín: | fekete |
| Ülőfelület anyaga: | szövet |
| Háttámla anyaga: | szövet |
| Huzat tulajdonságai: | Terhelhető szövet LUCKY, 200.000 ciklus |
| Magasságban állítható háttámla: | nem |
| Fejtámla: | magasságban állítható |
| Karfa: | kárpitozott lehajtható |
| Kereszt: | fekete alumínium 70 cm |
| Kerekek mérete: | 65 mm |
| Kerekek típusa: | minden padlótípushoz |
| Ülésmagasság: | 47 - 59 cm |
| Ülőfelület szélessége: | 55 cm |
| Ülőfelület mélysége: | 54 cm |
| Szék szélessége karfákkal: | 70 cm |
| Háttámla magassága: | 78 cm |
| Szék teljes magassága: | 116 - 128 cm |
- Leírás
- folyamatos 24 órás üzemeltetésre tervezve
- kiváló minőségű LUCKY kárpitanyag 1022 fekete, 200.000 ciklus
- piros cérnával varrva
- hintamechanika 4 pozícióban blokkolással és a háttámla nyomásának keménységállításával
- magasságban állítható kárpitozott fejtámla
- kárpitozott lehajtható kartámaszok
- fekete lapos alumínium kereszt ø 700 mm
- univerzális gumírozott kerekek ø 65 mm
- teherbírás 200 kg
- 5 év garancia
- tanúsított cseh termék a ČSN EN 1335 szerint
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Anyag | Anyag |
| Irodai szék típusa | Kancelářská |
| MUTLIBLOCK funkció | Nem |
| TILT mechanizmus | Nem |
| Magasság beállítása | Igen |
| Forgatható | Igen |
| Magasság - állítható cm-ben | 116 - 128 cm |
| Magasság - maximális cm-ben | 128 |
| Ülőmagasság - minimális cm-ben | 47 |
| Ülési magasság - állítható cm-ben | 47 - 59 cm |
| Szélesség cm-ben | 70 |
| Mélység cm-ben | 70 |
Kapcsolódó termékek





















