Dönthető fekete lábtámasz
Katalógusszám:
K7758
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Dönthető lábtartó
Emelt dönthető lábtartó irodai munkához tervezve.
| Kategória: | KIEGÉSZÍTŐK |
|---|---|
| Garancia: | 2 év |
| Súly: | 5 kg |
| Rendeltetés: | láb támasz |
| Szín: | fekete |
| Anyag: | műanyag |
| Szélesség: | 46 cm |
| Mélység: | 34 cm |
| Magasság: | 10 cm |
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Magasság - állítható cm-ben | 1,8 |
| Anyag | Műanyag |
| Ülési magasság - állítható cm-ben | 31 cm |
| Magasság beállítása | Igen |
| Forgatható | Igen |
| TILT mechanizmus | Igen |
| MUTLIBLOCK funkció | Igen |
| Magasság - maximális cm-ben | 0 |
| Ülőmagasság - minimális cm-ben | 0 |
| Irodai szék típusa | Herní |
| Szélesség cm-ben | 46 |
| Mélység cm-ben | 34 |


