- Konyha + Étkező
- Hálószoba
- Gyerekszoba
- Gyermek moduláris rendszerek
- Gyerekszoba összeállítás
- Gyerekszekrények
- Gyerekágyak
- Gyerek komódok
- Gyermek konferenciaasztalok
- Gyerek matracok
- Gyerek éjjeliszekrények
- Gyerek kanapék
- Gyerek polcok
- Gyerekágyak
- Gyerek íróasztalok
- Gyerek polcok és könyvespolcok
- Gyerekágyak
- Gyerek babzsákok
- Gyerek játékszékek
- Gyerek székek és fotelek
- Gyermek textil
- Kiegészítők
- Nappali
- Munkaszoba
- Előszoba
- Fürdőszoba
- Árucikk kiárusítás
- Lakástextil
- Kert
- Iskolai bútorok
Ergo 24 irodai szék, fekete
A kiváló minőségű ERGO 24 egy nagyon robusztus, terhelhető szék, amely alkalmas a folyamatos 24/7 üzemeltetésre. Fekete, nagy teherbírású Lucky kárpittal van bevonva, piros cérnával díszített varrással. Az alap egy kiváló minőségű szinkron mechanika extrém igénybevételre, amely lehetővé teszi a háttámla blokkolását 5 pozícióban, az ülés előre-hátra mozgatását és a negatív dőlésszöget. A mechanika kényelmes oldalsó beállítást biztosít a háttámla nyomásának merevségére a felhasználó súlya alapján. A magas és gazdagon kárpitozott háttámla része a levegővel állítható deréktámasz és a 3D állítható kárpitozott fejtámla. Az ERGO 24 szék stabil alapja egy fekete alumínium kereszt, univerzális gumírozott kerekekkel, amelyek átmérője 65 mm. A karok támogatását magasságban állítható kartámaszok biztosítják, puha poliuretán felsőrésszel.
| Kategória: | Terhelhető székek 24/7 |
|---|---|
| Garancia: | 5 év |
| Súly: | 21 kg |
| Kollekció: | EMPIRE |
| Kinek ajánlott: | 24 órás ülés |
| Teherbírás: | 160 kg |
| Mechanika: | szinkron a ülés csúsztatásával |
| Szín: | fekete |
| Ülés anyaga: | szövet |
| Háttámla anyaga: | szövet |
| Huzat tulajdonságai: | Terhelhető szövet LUCKY, 200.000 ciklus |
| Magasságban állítható háttámla: | igen |
| Fejtámla: | 3D állítható kárpitozott |
| Karfa: | magasságban állítható puha |
| Kereszt: | fekete alumínium 70 cm |
| Kerekek mérete: | 65 mm |
| Kerekek típusa: | minden padlótípushoz |
| Ülésmagasság: | 47 - 59 cm |
| Ülőlap szélessége: | 55 cm |
| Ülőlap mélysége: | 50 - 55 cm |
| Szék szélessége karfákkal: | 75 cm |
| Háttámla magassága: | 80 - 92 cm |
| Szék teljes magassága: | 129 - 153 cm |
- Leírás
● folyamatos 24 óránkénti üzemeltetés
● kiváló minőségű LUCKY 1022 fekete kárpit anyag, 200.000 fordulat
● piros cérnával varrva
● ERGO szinkron mechanika 5 pozícióban rögzíthető
● hátsó nyomás oldalsó merevségének beállítása
● üléscsúsztatás
● az ülés negatív dőlésszöge
● magasságban állítható kárpitozott háttámla UP-DOWN
● állítható légderéktámasz
● magasságban állítható kárpitozott fejtámla
● magasságban állítható P44 karfák puha felsőrésszel
● fekete lapos alumínium kereszt ø 700 mm
● univerzális gumírozott kerekek ø 65 mm
● teherbírás 160 kg
● 5 év garancia
● tanúsított cseh termék a ČSN EN 1335 szerint
| Anyag | Anyag |
| Irodai szék típusa | Kancelářská |
| MUTLIBLOCK funkció | Nem |
| TILT mechanizmus | Nem |
| Magasság beállítása | Igen |
| Forgatható | Igen |
| Magasság - állítható cm-ben | 129 - 153 cm |
| Magasság - maximális cm-ben | 129 |
| Ülőmagasság - minimális cm-ben | 47 |
| Ülési magasság - állítható cm-ben | 47 - 59 cm |
| Szélesség cm-ben | 75 |
| Mélység cm-ben | 70 |

















