Termékleírás
Kapcsolódó termékek
Árfigyelés
Vélemények
Paraméterek:
| Szétszerelés: | Igen |
| Tárolóhely: | Nem |
| Anyag: | Szövet |
| Töltet: | Rugók |
|
|
Méretek:
| Szélesség: | 140 cm |
| Mélység: | 105 cm |
| Magasság: | 90 cm |
| Terület alvás: | 190 x 110 cm |
Ábrázolt kivitel:
: bézs
Bútor összeszerelés:
: A bútor szétszerelve kerül szállításra.
A bútor része a szerelési terv, beleértve az összes szükséges kötőanyagot.Szükség esetén rendelhető bútor összeszerelés.
Karbantartási útmutató:
: A bútort törölje le egy textillel, amelyet kímélő bútortisztító szerrel nedvesített meg.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
Vzorník látek Penta
Vyber látku

Vzorník látek Porto
Vyber látku

Vzorník látek Standart
Vyber látku

Vzorník dřev sedačky
Vyber látku

Kapcsolódó termékek

















