Fotel Elektrycznie Rozkładany COLTON z Funkcją Wstawania Szary Welurowy
Katalógusszám:
i744_8655
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Materiál | Samet |
| Barva | Šedý |
| Područky | Ano |
| Podnožka | Ano |
| Barva těla | černý |
| Materiál korpusu | kov |
| Hloubka křesla | 85 cm |
| Šířka křesla | 61 cm |
| Výška křesla | 136 cm |
| Funkce rozkládání | Ano |
| Funkce masáže | Ne |
| Kategorie | Relaxační křesla |
| Maximální zatížení | 120 kg |
| Šířka sedadla | 49 cm |
| Hloubka sedáku | 54 cm |
| Výška sedadla | 43,5 cm |
| Funkce houpání | Ne |
| Funkce vyhazování | Ano |













