Fotel Masujący VX MAX Brązowy Ekoskóra Angielskie Menu
Katalógusszám:
i744_8523
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Materiál | Ekologická kůže |
| Barva | Hnědý |
| Područky | Ano |
| Opěrka hlavy | Ano |
| Podnožka | Ano |
| Styl interiéru | Moderní |
| Barva těla | černý |
| Materiál korpusu | plastik |
| Hloubka křesla | 165 cm |
| Šířka křesla | 76 cm |
| Výška křesla | 102 cm |
| Funkce rozkládání | Ne |
| Funkce masáže | Ano |
| Kategorie | Relaxační křesla |
| Maximální zatížení | 130 kg |
| Šířka sedadla | 52 cm |
| Hloubka sedáku | 50 cm |
| Výška sedadla | 53 cm |
| Funkce houpání | Ne |
| Jazyk MENU | Angličtina |




















