- Konyha + Étkező
- Hálószoba
- Gyerekszoba
- Gyermek moduláris rendszerek
- Gyerekszoba összeállítás
- Gyerekszekrények
- Gyerekágyak
- Gyerek komódok
- Gyermek konferenciaasztalok
- Gyerek matracok
- Gyerek éjjeliszekrények
- Gyerek kanapék
- Gyerek polcok
- Gyerekágyak
- Gyerek íróasztalok
- Gyerek polcok és könyvespolcok
- Gyerekágyak
- Gyerek babzsákok
- Gyerek játékszékek
- Gyerek székek és fotelek
- Gyermek textil
- Kiegészítők
- Nappali
- Munkaszoba
- Előszoba
- Fürdőszoba
- Árucikk kiárusítás
- Lakástextil
- Kert
- Iskolai bútorok
Fotel Obrotowy ASTRO Młodzieżowy Szary Welurowy
Katalógusszám:
i744_8623
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Materiál | Samet |
| Barva | Šedý |
| Područky | Ano |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Podnožka | Ne |
| Barva těla | pochromovaný |
| Materiál korpusu | kov |
| Kategorie | Otočné židle |
| Šířka sedadla | 45 cm |
| Hloubka sedáku | 39 cm |
| Kolečka | plastové |
| Minimální výška sedadla | 42 cm |
| Maximální výška sedadla | 52 cm |
| Výška nábytku | 95 cm |
| Hloubka nábytku | 65 cm |
| Barva čalounění | šedý |
| Materiál čalounění | Samet |









