Fotel Obrotowy CARET 2 Ergonomiczny Szary
Katalógusszám:
i744_6923
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Materiál | Látka |
| Barva | Šedý |
| Područky | Ano |
| Opěrka hlavy | Ano |
| Podnožka | Ano |
| Styl interiéru | Moderní |
| Barva těla | bílý |
| Materiál korpusu | plastická hmota |
| Hloubka křesla | 72 cm |
| Šířka křesla | 72 cm |
| Výška křesla | 134 cm |
| Kategorie | Otočné židle |
| Maximální zatížení | 126 kg |
| Šířka sedadla | 50 cm |
| Hloubka sedáku | 50 cm |
| Mechanismus | Naklonění |
| Kolečka | kaučukové |
| Minimální výška područky | 64,5 cm |
| Minimální výška sedadla | 43 cm |
| Maximální výška sedadla | 53 cm |
| Maximální výška područky | 74,5 cm |












