Fotel Obrotowy Gamingowy NEXON Czerwony
Katalógusszám:
i744_8176
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Materiál | Ekologická kůže |
| Barva | Červené a vínové |
| Područky | Ano |
| Podnožka | Ne |
| Styl interiéru | Moderní |
| Barva těla | černý |
| Materiál korpusu | materiál |
| Hloubka křesla | 70 cm |
| Šířka křesla | 75 cm |
| Výška křesla | 125-141 cm |
| Kategorie | Otočné židle |
| Šířka sedadla | 58 cm |
| Hloubka sedáku | 53 cm |
| Mechanismus | Naklonění |
| Kolečka | kaučukové |
| Výška sedadla | 46 cm |
| Minimální výška područky | 61 cm |
| Šířka opěradla | 53 cm |
| Tloušťka sedáku | 11 cm |
| Výška opěradla | 86 cm |
| Maximální výška područky | 78,5 cm |
| Šířka područky | 9 cm |


















