Fotel Obrotowy LIVERPOOL Czarny Ekoskóra
Katalógusszám:
i744_2108
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Materiál | Ekologická kůže |
| Barva | Černý |
| Područky | Ano |
| Opěrka hlavy | Ano |
| Podnožka | Ne |
| Styl interiéru | Moderní |
| Barva těla | černý/stříbrný |
| Materiál korpusu | plastická hmota |
| Výška křesla | 107-117 cm |
| Kategorie | Otočné židle |
| Maximální zatížení | 150 kg |
| Šířka sedadla | 48 cm |
| Hloubka sedáku | 51 cm |
| Mechanismus | Naklonění |
| Kolečka | kaučukové |
| Výška sedadla | 51 cm - 60 cm |









