Fotel Obrotowy Masujący WEST Podgrzewany Beżowy Ekoskóra
Katalógusszám:
i744_8640
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Materiál | Ekologická kůže |
| Barva | Béžový |
| Područky | Ano |
| Opěrka hlavy | Ano |
| Podnožka | Ano |
| Styl interiéru | Minimalistický |
| Styl interiéru | Moderní |
| Styl interiéru | Loftový |
| Barva těla | černý |
| Materiál korpusu | ohýbaná překližka |
| Hloubka křesla | 90 cm |
| Šířka křesla | 77 cm |
| Výška křesla | 102 cm |
| Funkce rozkládání | Ano |
| Funkce masáže | Ano |
| Kategorie | Relaxační křesla |
| Hloubka křesla po rozložení | 150 cm |
| Funkce ohřevu | Ano |













