Fotel Obrotowy NATE Różowy
Katalógusszám:
i744_7761
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Barva | Růžový |
| Barva těla | bílý |
| Materiál korpusu | plastik |
| Hloubka křesla | 56 cm |
| Šířka křesla | 59 cm |
| Výška křesla | 93 cm |
| Kategorie | Otočné židle |
| Maximální zatížení | 100 kg |
| Šířka sedadla | 47 cm |
| Hloubka sedáku | 48 cm |
| Kolečka | kaučukové |
| Minimální výška sedadla | 39 cm |
| Maximální výška sedadla | 48 cm |
| Barva čalounění | růžový |
| Materiál čalounění | látka |








