Fotel Obrotowy RENES Szary
Katalógusszám:
i744_8626
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Materiál | Látka |
| Barva | Šedý |
| Područky | Ano |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Podnožka | Ne |
| Barva těla | pochromovaný |
| Materiál korpusu | kov |
| Šířka křesla | 65 cm |
| Kategorie | Otočné židle |
| Maximální zatížení | 125 kg |
| Šířka sedadla | 52 cm |
| Hloubka sedáku | 52 cm |
| Kolečka | plastové |
| Minimální výška sedadla | 50 cm |
| Maximální výška sedadla | 60 cm |
| Výška nábytku | 122 cm |
| Hloubka nábytku | 62 cm |
| Barva čalounění | šedý |
| Materiál čalounění | látka |









