Fotel Ogrodowy EDISON Czarny
Katalógusszám:
i744_8263
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Materiál | Látka |
| Barva | Černý |
| Područky | Ne |
| Opěrka hlavy | Ano |
| Podnožka | Ano |
| Barva těla | černý |
| Materiál korpusu | kov |
| Hloubka křesla | 120 cm |
| Šířka křesla | 60 cm |
| Výška křesla | 94 cm |
| Funkce rozkládání | Ano |
| Kategorie | Zahradní nábytek |
| Výška sedadla | 43 cm |
| Funkce spaní | Ano |














