Fotel Ogrodowy Wypoczynkowy MADISON Szary
Katalógusszám:
i744_8440
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Barva | Přírodní |
| Opěrka hlavy | Ano |
| Podnožka | Ne |
| Styl interiéru | Moderní |
| Styl interiéru | Boho |
| Styl interiéru | Japandi |
| Barva těla | přírodní |
| Hloubka křesla | 68 cm |
| Šířka křesla | 77 cm |
| Výška křesla | 145 cm |
| Funkce rozkládání | Ne |
| Kategorie | Relaxační křesla |
| Výška sedadla | 38 cm |
| Funkce houpání | Ne |










