Fotel Wypoczynkowy LOZANO z Podnóżkiem Czarny Welurowy
Katalógusszám:
i744_7253
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Materiál | Samet |
| Barva | Černý |
| Područky | Ano |
| Podnožka | Ano |
| Styl interiéru | Skandinávský |
| Styl interiéru | Moderní |
| Barva těla | dub přírodní |
| Materiál korpusu | dřevo |
| Hloubka křesla | 73,5 cm |
| Šířka křesla | 68,5 cm |
| Výška křesla | 96 cm |
| Funkce rozkládání | Ne |
| Funkce masáže | Ne |
| Kategorie | Relaxační křesla |
| Šířka sedadla | 40 cm |
| Hloubka sedáku | 38 cm |
| Výška sedadla | 44 cm |
| Funkce houpání | Ne |










