Fotel Wypoczynkowy Obrotowy FREMONT z Podnóżkiem Szary/Czarny
Katalógusszám:
i744_8950
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Materiál | Tkanina/Ekokoženka |
| Barva | Šedý |
| Styl interiéru | Moderní |
| Styl interiéru | Loftový |
| Barva těla | černý |
| Materiál korpusu | kov |
| Šířka křesla | 75 cm |
| Výška křesla | 100 cm |
| Funkce rozkládání | Ne |
| Funkce masáže | Ne |
| Kategorie | Relaxační křesla |
| Maximální zatížení | 120 kg |
| Hloubka sedáku | 52 cm |
| Výška sedadla | 52 cm |
| Funkce houpání | Ne |
| Otočný | Ano - 360° |
| Hloubka podnožky | 42 cm |
| Šířka podnožky | 55 cm |
| Výška podnožky | 45 cm |









