Fotel Wypoczynkowy TOGO Szary Boucle
Katalógusszám:
i744_9081
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Materiál | Tkanina bouclé |
| Barva | Šedý |
| Styl interiéru | Moderní |
| Styl interiéru | Glamour |
| Barva těla | černý |
| Materiál korpusu | plastická hmota |
| Šířka sedadla | 50 cm |
| Hloubka sedáku | 60 cm |
| Výška sedadla | 44 cm |
| Výška židle | 77 cm |
| Šířka židle | 78 cm |
| Hloubka židle | 79 cm |









