- Konyha + Étkező
- Hálószoba
- Gyerekszoba
- Gyermek moduláris rendszerek
- Gyerekszoba összeállítás
- Gyerekszekrények
- Gyerekágyak
- Gyerek komódok
- Gyermek konferenciaasztalok
- Gyerek matracok
- Gyerek éjjeliszekrények
- Gyerek kanapék
- Gyerek polcok
- Gyerekágyak
- Gyerek íróasztalok
- Gyerek polcok és könyvespolcok
- Gyerekágyak
- Gyerek babzsákok
- Gyerek játékszékek
- Gyerek székek és fotelek
- Gyermek textil
- Kiegészítők
- Nappali
- Munkaszoba
- Előszoba
- Fürdőszoba
- Árucikk kiárusítás
- Lakástextil
- Kert
- Iskolai bútorok
Game Főnök IV irodai szék, fekete
Exkluzív minőségi ergonomikus vezetői szék teljes hálós "légies" kivitelben. Rugalmas és magasságban állítható kárpitozott deréktámasz az optimális hát támogatásához. A részét képezi egy 3D állítható hálós fejtámla és magasságban állítható kartámaszok puha felsőrésszel. Kiváló minőségű szinkron mechanika üléscsúsztatással, 5 pozícióban blokálható és a háttámla nyomásának keménysége állítható. A szék kiváló minőségű nejlon keresztvázzal és univerzális gumírozott kerekekkel rendelkezik, amelyek minden padlótípushoz alkalmasak.
| Kategória: | Irodai székek |
|---|---|
| Garancia: | 5 év |
| Súly: | 18 kg |
| Kollekció: | EMPIRE |
| Tervezve: | 8 órás ülés |
| Teherbírás: | 130 kg |
| Mechanika: | T-szinkron mechanika üléscsúsztatással |
| Szín: | fekete |
| Ülés anyaga: | háló |
| Háttámla anyaga: | háló |
| Állítható magasságú háttámla: | igen |
| Fejtámla: | 3D állítható hálós |
| Karfa: | magasságban állítható puha |
| Kereszt: | nejlon 64 cm |
| Kerekek mérete: | 60 mm |
| Kerekek típusa: | minden padlótípushoz |
| Ülésmagasság: | 45 - 52 cm |
| Szélesség ülésmagasság: | 51 cm |
| Ülésmélység: | 49 - 55 cm |
| Szék szélessége karfákkal: | 67 cm |
| Támla magassága fejtámlával: | 71 - 84 cm |
| Szék teljes magassága: | 118 - 140 cm |
- Leírás
● hálós ülőpárna
● T- szinkron mechanika 5 pozícióban blokkolható, a háttámla nyomásának keménysége állítható
● üléscsúsztatás
● magasságban állítható hálós háttámla mechanikus zárral
● magasságban állítható deréktámasz
● magasságban és szögben állítható hálós fejtámla
● magasságban állítható P44 karfák puha felsőrésszel
● fekete nejlon kereszt LOOP ø 640 mm
● univerzális nagy gumírozott kerekek ø 65 mm
● teherbírás 130 kg
● 5 év garancia
| Anyag | Látka - Síťovina |
| Irodai szék típusa | Kancelářská |
| MUTLIBLOCK funkció | Nem |
| TILT mechanizmus | Igen |
| Magasság beállítása | Igen |
| Forgatható | Igen |
| Magasság - állítható cm-ben | 118 - 140 cm |
| Magasság - maximális cm-ben | 140 |
| Ülőmagasság - minimális cm-ben | 45 |
| Ülési magasság - állítható cm-ben | 45 - 52 cm |
| Szélesség cm-ben | 67 |
| Mélység cm-ben | 70 |


































