- Konyha + Étkező
- Hálószoba
- Gyerekszoba
- Gyermek moduláris rendszerek
- Gyerekszoba összeállítás
- Gyerekszekrények
- Gyerekágyak
- Gyerek komódok
- Gyermek konferenciaasztalok
- Gyerek matracok
- Gyerek éjjeliszekrények
- Gyerek kanapék
- Gyerek polcok
- Gyerekágyak
- Gyerek íróasztalok
- Gyerek polcok és könyvespolcok
- Gyerekágyak
- Gyerek babzsákok
- Gyerek játékszékek
- Gyerek székek és fotelek
- Gyermek textil
- Kiegészítők
- Nappali
- Munkaszoba
- Előszoba
- Fürdőszoba
- Árucikk kiárusítás
- Lakástextil
- Kert
- Iskolai bútorok
Game főnök Vip II fekete irodai szék karfákkal és fix fejtámlával
Katalógusszám:
K7764
0%
0 értékelés
Termékleírás
Kapcsolódó termékek
Árfigyelés
Vélemények
Kiváló minőségű design szék a nagyon kényelmes üléshez.
Modern irodai szék magas hálós háttámlával és 3D állítható fejtámlával. Nagyon magas személyek számára is alkalmas. Az alapja a széknek egy kiváló minőségű szinkron mechanika, ülés eltolással, 5 pozícióban blokkolható és a háttámla nyomásának keménysége állítható. Az ülőpárna töltete kiváló minőségű, injektált habból készült, amely nagy ellenállást mutat a besüppedéssel szemben. A magas hálós háttámla magassága mechanikus zárral állítható, része egy rugalmas és magasságban állítható kárpitozott deréktámasz az optimális hát támogatás érdekében. A rendkívül kényelmes hálós fejtámla szögben és magasságban is állítható.
| Kategória: | IRODAI SZÉKEK |
|---|---|
| Garancia: | 5 év |
| Súly: | 18 kg |
| Kollekció: | EMPIRE |
| Tervezve: | 8 órás ülés |
| Teherbírás: | 150 kg |
| Mechanika: | szinkron |
| Szín: | fekete |
| Ülőfelület anyaga: | szövet |
| Háttámla anyaga: | háló |
| Huzat tulajdonságai: | Bondai, 150.000 ciklus |
| Magasságban állítható háttámla: | igen |
| Fejtámla: | fix kárpitozott |
| Karfa: | magasságban állítható puha |
| Kereszt: | nejlon 64 cm |
| Kerekek mérete: | 65 mm |
| Kerekek típusa: | szőnyegre |
| Ülésmagasság: | 44 - 55 cm |
| Ülőfelület szélessége: | 51 cm |
| Ülőfelület mélysége: | 49 - 55 cm |
| Szék szélessége karfákkal: | 67 cm |
| Háttámla magassága fejtámlával: | 77 - 81 cm |
| Szék teljes magassága: | 120 - 137 cm |
- Leírás
- kiváló minőségű Bondai kárpit 8033 fekete, 150.000 ciklus
- magas ellenállású injektált poliuretán hab az ülésben
- varrott kárpitszélek
- szinkron mechanika 5 pozícióban blokkolható, a háttámla nyomásának keménysége állítható
- magasságban állítható hálós háttámla mechanikus zárral
- magasságban állítható deréktámasz
- fix kárpitozott fejtámla
- ruhaakasztó
- magasságban állítható P44 karfák puha felsőrésszel
- fekete nejlon LOOP kereszt ø 640 mm
- nagy műanyag kerekek ø 65 mm
- teherbírás 150 kg, 5 év garancia
- tanúsított cseh termék a ČSN EN 1335 szerint
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Anyag | Látka - Síťovina |
| Irodai szék típusa | Herní |
| MUTLIBLOCK funkció | Nem |
| TILT mechanizmus | Igen |
| Magasság beállítása | Igen |
| Forgatható | Igen |
| Magasság - állítható cm-ben | 120 - 137 cm |
| Magasság - maximális cm-ben | 137 |
| Ülőmagasság - minimális cm-ben | 44 |
| Ülési magasság - állítható cm-ben | 44 - 55 cm |
| Szélesség cm-ben | 67 |
| Mélység cm-ben | 70 |
Kapcsolódó termékek



































