Hoker FLORES 2 Różowy Welurowy
Katalógusszám:
i744_7749
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Materiál | Samet |
| Barva | Růžový |
| Styl interiéru | Moderní |
| Styl interiéru | Glamour |
| Barva těla | zlatý |
| Materiál korpusu | kov |
| Kategorie | Barové židle |
| Šířka sedadla | 48 cm |
| Hloubka sedáku | 45 cm |
| Výška sedadla | 81 cm |
| Výška nábytku | 104,5 cm |
| Šířka nábytku | 60 cm |
| Hloubka nábytku | 56 cm |








