Hoker Obrotowy JERSEY Ekoskóra
Katalógusszám:
i744_2145
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Materiál | Ekologická kůže |
| Materiál | Ohýbaná překližka |
| Barva | Černý |
| Styl interiéru | Loftový |
| Barva těla | Ořech |
| Materiál korpusu | ohýbaná překližka |
| Maximální zatížení | 100 kg |
| Šířka sedadla | 43 cm |
| Hloubka sedáku | 39 cm |
| Minimální výška sedadla | 67 cm |
| Maximální výška sedadla | 67 cm |
| Hloubka barové židle | 39 cm |
| Šířka barové židle | 57 cm |
| Výška barové židle | 104 cm |








