Hoker Obrotowy NEVADA Ekoskóra
Katalógusszám:
i744_2142
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Materiál | Ekologická kůže |
| Materiál | Ocel |
| Materiál | Ohýbaná překližka |
| Barva | Černý |
| Styl interiéru | Loftový |
| Barva těla | černý |
| Materiál korpusu | kov |
| Maximální zatížení | 100 kg |
| Šířka sedadla | 42 cm |
| Hloubka sedáku | 40 cm |
| Minimální výška sedadla | 55 cm |
| Maximální výška sedadla | 75 cm |
| Výška židle | 115 cm |
| Šířka židle | 43 cm |
| Hloubka židle | 47 cm |









