- Konyha + Étkező
- Hálószoba
- Gyerekszoba
- Gyermek moduláris rendszerek
- Gyerekszoba összeállítás
- Gyerekszekrények
- Gyerekágyak
- Gyerek komódok
- Gyermek konferenciaasztalok
- Gyerek matracok
- Gyerek éjjeliszekrények
- Gyerek kanapék
- Gyerek polcok
- Gyerekágyak
- Gyerek íróasztalok
- Gyerek polcok és könyvespolcok
- Gyerekágyak
- Gyerek babzsákok
- Gyerek játékszékek
- Gyerek székek és fotelek
- Gyermek textil
- Kiegészítők
- Nappali
- Munkaszoba
- Előszoba
- Fürdőszoba
- Árucikk kiárusítás
- Lakástextil
- Kert
- Iskolai bútorok
Irodai szék Game asistent, fekete
Prémium minőségű, exkluzív, légies irodai szék ergonomikus ülőfelülettel, YORK modell sorozat. Rugalmas és magasságban állítható kárpitozott deréktámasz az optimális hát támogatásához. A felszereltségben kiváló minőségű szinkronmechanika található, 5 pozícióban blokkolható és a háttámla nyomásának keménysége állítható. A magas hálós háttámla mechanikus zárral állítható. Magasságban állítható műanyag karfák és fekete nejlon kereszt.
| Kategória: | Irodai székek |
|---|---|
| Garancia: | 5 év |
| Súly: | 17 kg |
| Kollekció: | EMPIRE |
| Ajánlott: | 8 órás ülés |
| Teherbírás: | 150 kg |
| Mechanika: | szinkron |
| Szín: | fekete |
| Ülőfelület anyaga: | szövet |
| Háttámla anyaga: | háló |
| Kárpit tulajdonságai: | Bondai, 150.000 fordulat |
| Magasságban állítható háttámla: | igen |
| Karfa: | magasságban állítható műanyag |
| Kereszt: | nejlon 64 cm |
| Kerekek mérete: | 65 mm |
| Kerekek típusa: | szőnyegre |
| Ülésmagasság: | 44 - 55 cm |
| Ülőlap szélessége: | 51 cm |
| Ülőlap mélysége: | 45 cm |
| Szék szélessége karfákkal: | 63 cm |
| Háttámla magassága: | 60 - 65 cm |
| Szék teljes magassága: | 102 - 119 cm |
- Leírás
Leírás:
● kiváló minőségű Bondai 8033 fekete kárpitanyag, 150.000 ciklus
● szinkron mechanika 5 pozícióban blokkolható, a háttámla nyomásának keménysége állítható
● york ülés, ülés műanyag burkolat
● magasságban állítható hálós háttámla mechanikus zárral
● magasságban állítható deréktámasz
● magasságban állítható P41 kartámasz műanyag tetővel
● fekete nejlon kereszt LOOP ø 640 mm
● nagy műanyag kerekek ø 65 mm
● teherbírás 130 kg
● 5 év garancia
● tanúsított cseh termék a ČSN EN 1335 szerint
| Anyag | Látka - Síťovina |
| Irodai szék típusa | Kancelářská |
| MUTLIBLOCK funkció | Nem |
| TILT mechanizmus | Igen |
| Magasság beállítása | Igen |
| Forgatható | Igen |
| Magasság - állítható cm-ben | 102 - 119 cm |
| Magasság - maximális cm-ben | 119 |
| Ülőmagasság - minimális cm-ben | 44 |
| Ülési magasság - állítható cm-ben | 44 - 55 cm |
| Szélesség cm-ben | 63 |
| Mélység cm-ben | 64 |






































