- Konyha + Étkező
- Hálószoba
- Gyerekszoba
- Gyermek moduláris rendszerek
- Gyerekszoba összeállítás
- Gyerekszekrények
- Gyerekágyak
- Gyerek komódok
- Gyermek konferenciaasztalok
- Gyerek matracok
- Gyerek éjjeliszekrények
- Gyerek kanapék
- Gyerek polcok
- Gyerekágyak
- Gyerek íróasztalok
- Gyerek polcok és könyvespolcok
- Gyerekágyak
- Gyerek babzsákok
- Gyerek játékszékek
- Gyerek székek és fotelek
- Gyermek textil
- Kiegészítők
- Nappali
- Munkaszoba
- Előszoba
- Fürdőszoba
- Árucikk kiárusítás
- Lakástextil
- Kert
- Iskolai bútorok
Irodai szék JOB, fekete
Katalógusszám:
K7769
0%
0 értékelés
Termékleírás
Kapcsolódó termékek
Árfigyelés
Vélemények
A kiváló minőségű Job szék egy elegáns irodai szék, nagyon jó minőségű és ergonomikusan kidolgozott kárpitozással. Kiváló minőségű ülés- és háttámla töltetek injektált habból, amely magas ellenállást biztosít a besüppedéssel szemben. A szinkron mechanika 5 pozícióban blokkolható, és a háttámla nyomásának keménysége állítható. A szék kiváló minőségű nejlon keresztvázra épül, és magasságban állítható, puha tetejű karfákkal van felszerelve.
| Kategória: | IRODAI SZÉKEK |
|---|---|
| Garancia: | 5 év |
| Súly: | 16 kg |
| Kollekció: | EMPIRE |
| Tervezett használat: | 8 órás ülés |
| Teherbírás: | 130 kg |
| Mechanika: | szinkron |
| Szín: | fekete / szürke |
| Ülőfelület anyaga: | szövet |
| Háttámla anyaga: | szövet |
| Huzat tulajdonságai: | Bondai, 150.000 ciklus |
| Magasságban állítható háttámla: | igen |
| Fejtámla: | nem |
| Karfa: | magasságban állítható, párnázott |
| Kereszt: | nejlon 64 cm |
| Kerekek mérete: | 65 mm |
| Kerekek típusa: | szőnyegre |
| Ülésmagasság: | 46 - 57 cm |
| Ülőfelület szélessége: | 50 cm |
| Ülőfelület mélysége: | 45 cm |
| Szék szélessége karfákkal: | 67 cm |
| Háttámla magassága: | 55 - 65 cm |
| Szék teljes magassága: | 98 - 119 cm |
- Leírás
- kiváló minőségű Bondai kárpit 8033 fekete, Bondai 8010 szürke csípők, 150.000 ciklus
- magas ellenállású injektált poliuretán hab az ülésben és a háttámlában
- varrott kárpitszélek
- szinkron mechanika 5 pozícióban blokkolható, a háttámla nyomásának keménysége állítható
- magasságban állítható háttámla mechanikus zárral
- magasságban állítható P44 karfák puha felsőrésszel
- fekete nejlon LOOP kereszt ø 64 cm
- nagy műanyag kerekek ø 65 mm
- teherbírás 130 kg
- 5 év garancia
- tanúsított cseh termék a ČSN EN 1335 szerint
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Anyag | Anyag |
| Irodai szék típusa | Kancelářská |
| MUTLIBLOCK funkció | Nem |
| TILT mechanizmus | Igen |
| Magasság beállítása | Igen |
| Forgatható | Igen |
| Magasság - állítható cm-ben | 98 - 119 cm |
| Magasság - maximális cm-ben | 119 |
| Ülőmagasság - minimális cm-ben | 46 |
| Ülési magasság - állítható cm-ben | 46 - 57 cm |
| Szélesség cm-ben | 67 |
| Mélység cm-ben | 64 |
Kapcsolódó termékek


































