- Konyha + Étkező
- Hálószoba
- Gyerekszoba
- Gyermek moduláris rendszerek
- Gyerekszoba összeállítás
- Gyerekszekrények
- Gyerekágyak
- Gyerek komódok
- Gyermek konferenciaasztalok
- Gyerek matracok
- Gyerek éjjeliszekrények
- Gyerek kanapék
- Gyerek polcok
- Gyerekágyak
- Gyerek íróasztalok
- Gyerek polcok és könyvespolcok
- Gyerekágyak
- Gyerek babzsákok
- Gyerek játékszékek
- Gyerek székek és fotelek
- Gyermek textil
- Kiegészítők
- Nappali
- Munkaszoba
- Előszoba
- Fürdőszoba
- Árucikk kiárusítás
- Lakástextil
- Kert
- Iskolai bútorok
Irodai szék LARA VIP, fekete
Katalógusszám:
K7770
0%
0 értékelés
Termékleírás
Kapcsolódó termékek
Árfigyelés
Vélemények
Minőségi LARA VIP irodai szék, kiváló minőségű, injektált habból készült töltettel, amely magas ellenállást biztosít a besüppedés ellen. Az injektált hab az ülésben, a háttámlában és a fejtámlában is megtalálható. Nagyon kényelmes modell varrott részletekkel. Szinkron mechanika 5 pozícióban blokkolással és a háttámla nyomásának keménységállításával. A magasságban állítható kartámaszok puha felsőrésszel és univerzális gumírozott kerekekkel minden padlótípushoz tartoznak.
| Kategória: | Irodai székek |
|---|---|
| Garancia: | 5 év |
| Súly: | 18 kg |
| Kollekció: | EMPIRE |
| Tervezett használat: | 8 órás ülés |
| Teherbírás: | 130 kg |
| Mechanika: | szinkron |
| Szín: | fekete |
| Ülőfelület anyaga: | szövet |
| Háttámla anyaga: | szövet |
| Kárpit tulajdonságai: | Bondai, 150.000 ciklus |
| Magasságban állítható háttámla: | igen |
| Fejtámla: | 3D állítható kárpitozott |
| Karfa: | magasságban állítható puha |
| Kereszt: | nejlon 64 cm |
| Kerekek mérete: | 65 mm |
| Kerekek típusa: | minden padlótípushoz |
| Ülésmagasság: | 46 - 57 cm |
| Ülőlap szélessége: | 50 cm |
| Ülőlap mélysége: | 45 cm |
| Szék szélessége karfákkal: | 66 cm |
| Háttámla magassága: | 72 - 86 cm |
| Szék teljes magassága: | 119 - 144 cm |
- Leírás
- kiváló minőségű Bondai kárpit 8033 fekete, 150.000 ciklus
- magas ellenállású injektált poliuretán hab az ülésben és a háttámlában
- varrott kárpitszélek
- szinkron mechanika 5 pozícióban blokkolható, a háttámla nyomásának keménysége állítható
- magasságban állítható UP-DOWN háttámla
- magasságban és szögben állítható kárpitozott fejtámla
- magasságban állítható P44 karfák puha felsőrésszel
- fekete nejlon LOOP kereszt ø 64 cm
- nagy univerzális gumírozott kerekek ø 65 mm
- teherbírás 130 kg
- 5 év garancia
- tanúsított cseh termék a ČSN EN 1335 szerint
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Anyag | Anyag |
| Irodai szék típusa | Kancelářská |
| MUTLIBLOCK funkció | Nem |
| TILT mechanizmus | Igen |
| Magasság beállítása | Igen |
| Forgatható | Igen |
| Magasság - állítható cm-ben | 119 - 144 cm |
| Magasság - maximális cm-ben | 144 |
| Ülőmagasság - minimális cm-ben | 46 |
| Ülési magasság - állítható cm-ben | 46 - 57 cm |
| Szélesség cm-ben | 66 |
| Mélység cm-ben | 64 |
Kapcsolódó termékek












































