- Konyha + Étkező
- Hálószoba
- Gyerekszoba
- Gyermek moduláris rendszerek
- Gyerekszoba összeállítás
- Gyerekszekrények
- Gyerekágyak
- Gyerek komódok
- Gyermek konferenciaasztalok
- Gyerek matracok
- Gyerek éjjeliszekrények
- Gyerek kanapék
- Gyerek polcok
- Gyerekágyak
- Gyerek íróasztalok
- Gyerek polcok és könyvespolcok
- Gyerekágyak
- Gyerek babzsákok
- Gyerek játékszékek
- Gyerek székek és fotelek
- Gyermek textil
- Kiegészítők
- Nappali
- Munkaszoba
- Előszoba
- Fürdőszoba
- Árucikk kiárusítás
- Lakástextil
- Kert
- Iskolai bútorok
Irodai szék LIDO CHEF, fekete
Katalógusszám:
K7777
0%
0 értékelés
Termékleírás
Kapcsolódó termékek
Árfigyelés
Vélemények
Minőségi felsővezetői elegáns szék magas háttámlával és kárpitozott karfákkal, krómozott kiegészítőkkel. Minőségi szinkron mechanikával van felszerelve, amely 5 pozícióban blokkolható, és oldalsó nyomásállítással rendelkezik a háttámla keménységének beállításához. A szék egy robusztus alumínium keresztlábakon áll.
| Kategória: | Irodai székek |
|---|---|
| Garancia: | 5 év |
| Súly: | 23 kg |
| Kollekció: | EMPIRE |
| Tervezett használat: | 8 órás ülés |
| Teherbírás: | 150 kg |
| Szín: | fekete |
| Ülőfelület anyaga: | szövet |
| Háttámla anyaga: | szövet |
| Huzat tulajdonságai: | Bondai, 150.000 ciklus |
| Magasságban állítható támasz: | nem |
| Fejtámla: | igen |
| Karfa: | fix kárpitozott króm |
| Kereszt: | alumínium 70 cm |
| Kerekek mérete: | 50 mm |
| Kerekek típusa: | szőnyegre |
| Ülésmagasság: | 47 - 56 cm |
| Ülőlap szélessége: | 52 cm |
| Ülőlap mélysége: | 47 cm |
| Szék szélessége karfákkal: | 66 cm |
| Támla magassága: | 76 cm |
| Szék teljes magassága: | 102 - 111 cm |
- Leírás
- kiváló minőségű Bondai kárpitanyag 8033 fekete, 150.000 ciklus
- szinkron mechanika 5 pozícióban blokkolással, az oldalsó nyomásellenállás beállítása
- krómozott karfák kárpitozott felsőrésszel
- lapos alumínium kereszt ø 700 mm
- műanyag kerekek ø 50 mm
- teherbírás 150 kg
- 5 év garancia
- tanúsított cseh termék a ČSN EN 1335 szerint
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Anyag | Anyag |
| Irodai szék típusa | Kancelářská |
| MUTLIBLOCK funkció | Nem |
| TILT mechanizmus | Nem |
| Magasság beállítása | Igen |
| Forgatható | Igen |
| Magasság - állítható cm-ben | 102 - 111 cm |
| Magasság - maximális cm-ben | 111 |
| Ülőmagasság - minimális cm-ben | 47 |
| Ülési magasság - állítható cm-ben | 47 - 56 cm |
| Szélesség cm-ben | 66 |
| Mélység cm-ben | 70 |
Kapcsolódó termékek


















