- Konyha + Étkező
- Hálószoba
- Gyerekszoba
- Gyermek moduláris rendszerek
- Gyerekszoba összeállítás
- Gyerekszekrények
- Gyerekágyak
- Gyerek komódok
- Gyermek konferenciaasztalok
- Gyerek matracok
- Gyerek éjjeliszekrények
- Gyerek kanapék
- Gyerek polcok
- Gyerekágyak
- Gyerek íróasztalok
- Gyerek polcok és könyvespolcok
- Gyerekágyak
- Gyerek babzsákok
- Gyerek játékszékek
- Gyerek székek és fotelek
- Gyermek textil
- Kiegészítők
- Nappali
- Munkaszoba
- Előszoba
- Fürdőszoba
- Árucikk kiárusítás
- Lakástextil
- Kert
- Iskolai bútorok
Irodai szék Piera, fekete
Katalógusszám:
K7753
0%
0 értékelés
Termékleírás
Kapcsolódó termékek
Árfigyelés
Vélemények
Minőségi irodai szék
PIERA magas dugattyús, támasztógyűrűs
Minőségi munkaszék kiváló aszinkron mechanikával, amely lehetővé teszi az ülés és a háttámla dőlésszögének külön-külön történő beállítását, bármilyen pozícióban rögzíthető. A részét képezi egy lábtámasz gyűrű, extra magas dugattyú 58-84 cm-es ülésmagassággal és csúszásgátlók a nagyobb biztonság érdekében.
| Kategória: | MUNKASZÉK |
|---|---|
| Garancia: | 2 év |
| Súly: | 11 kg |
| Kollekció: | KLASZIK |
| Tervezve: | max 8 órás ülés |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Mechanika: | aszinkron |
| Szín: | fekete |
| Ülőfelület anyaga: | poliuretán |
| Támla anyaga: | poliuretán |
| Magasságban állítható támla: | igen |
| Fejtámla: | nem |
| Karfa: | nem |
| Kereszt: | nejlon 68 cm |
| Kerekek mérete: | 50 mm |
| Kerekek típusa: | csúszkák |
| Ülésmagasság: | 58 - 84 cm |
| Ülőfelület szélessége: | 47 cm |
| Ülőfelület mélysége: | 44 cm |
| Háttámla magassága: | 36 - 43 cm |
| Szék teljes magassága: | 94 - 111 cm |
- Leírás
● poliuretán ülés egy háttámla
● aszinkron háromkaros mechanika
● a háttámla dőlésszögének külön beállítása
● az ülés dőlésszögének külön beállítása
● magasságban állítható háttámla FEL-LE
● fekete nejlon kereszt, ø 68 cm
● műanyag csúszkák
● extra magas dugattyú 58-84 cm
● magasságban állítható lábtámasz gyűrű
● teherbírás 120 kg
● 2 év garancia
● tanúsított cseh termék a ČSN EN 1335 szerint
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Anyag | Plast - Kov |
| Irodai szék típusa | Kancelářská |
| MUTLIBLOCK funkció | Nem |
| TILT mechanizmus | Nem |
| Magasság beállítása | Igen |
| Forgatható | Igen |
| Magasság - állítható cm-ben | 94 - 111 cm |
| Magasság - maximális cm-ben | 111 |
| Ülőmagasság - minimális cm-ben | 58 |
| Ülési magasság - állítható cm-ben | 58 - 84 cm |
| Szélesség cm-ben | 60 |
| Mélység cm-ben | 60 |
Kapcsolódó termékek










































