Irodai Szék Trinity, fekete
Katalógusszám:
K7751
0%
0 értékelés
Termékleírás
Kapcsolódó termékek
Árfigyelés
Vélemények
Minőségi szék
TRINITY karfával
Nagyon kényelmes konferenciaszék kárpitozott ülőfelülettel és légáteresztő hálós háttámlával. Króm szerkezetű, műanyag karfákkal van felszerelve.
| Kategória: | KONFERENCIAI SZÉK |
|---|---|
| Garancia: | 2 év |
| Súly: | 7 kg |
| Kollekció: | KLASZIK |
| Tervezett használat: | 8 órás ülés |
| Teherbírás: | 130 kg |
| Rakásolhatóság: | 5 db |
| Konstrukció: | króm |
| Szín: | fekete |
| Ülőfelület anyaga: | szövet |
| Háttámla anyaga: | háló |
| Huzat tulajdonságai: | FILL, 60.000 ciklus |
| Karfa: | merev műanyag |
| Ülésmagasság: | 46 cm |
| Ülésszélesség: | 44 cm |
| Ülésmélység: | 46 cm |
| Szék szélessége karfával: | 56 cm |
| Háttámla magassága: | 40 cm |
| Szék teljes magassága: | 83 cm |
- Leírás
- kárpit anyag FILL 009 fekete, 60.000 ciklus
- fekete hálós háttámla
- króm szerkezet
- műanyag karfák
- 5 db rakásolhatóság
- teherbírás 130 kg
- 2 év garancia
- tanúsított cseh termék a ČSN EN 16139 szerint
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Magasság - állítható cm-ben | 1,8 |
| Anyag | Látka + sítka |
| Ülési magasság - állítható cm-ben | 31 cm |
| Irodai szék típusa | Kancelářská |
| MUTLIBLOCK funkció | Nem |
| TILT mechanizmus | Nem |
| Magasság beállítása | Nem |
| Forgatható | Nem |
| Magasság - maximális cm-ben | 86 |
| Ülőmagasság - minimális cm-ben | 46 |
| Szélesség cm-ben | 56 |
| Mélység cm-ben | 50 |
Kapcsolódó termékek
































