ISO irodai szék, fekete
Katalógusszám:
K7752
0%
0 értékelés
Termékleírás
Kapcsolódó termékek
Árfigyelés
Vélemények
Minőségi ISO kárpitozott szék
Nagyon népszerű konferencia kárpitozott szék. Szilárd acélszerkezet műanyag csúszkákkal.
| Kategória: | KONFERENCIAI SZÉK |
|---|---|
| Garancia: | 2 év |
| Súly: | 9 kg |
| Kollekció: | KLASZIK |
| Tervezett használat: | 8 óra ülés |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Rakásolhatóság: | 8 db |
| Konstrukció: | fekete |
| Szín: | fekete |
| Ülőfelület anyaga: | szövet |
| Háttámla anyaga: | szövet |
| Huzat tulajdonságai: | FILL, 60.000 ciklus |
| Karfa: | nem |
| Ülőmagasság: | 46 cm |
| Ülőfelület szélessége: | 47 cm |
| Ülőfelület mélysége: | 43 cm |
| Szék szélessége: | 56 cm |
| Háttámla magassága: | 37 cm |
| Szék teljes magassága: | 79 cm |
- Leírás
● kárpit anyag FILL 009 fekete, 60.000 ciklus
● fekete acélszerkezet
● 8 db egymásra rakható
● teherbírás 120 kg
● 2 év garancia
● tanúsított cseh termék a ČSN EN 16139 szerint
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Magasság - állítható cm-ben | 1,8 |
| Anyag | Plast - Kov |
| Ülési magasság - állítható cm-ben | 31 cm |
| Irodai szék típusa | Kancelářská |
| MUTLIBLOCK funkció | Nem |
| TILT mechanizmus | Nem |
| Magasság beállítása | Nem |
| Forgatható | Nem |
| Magasság - maximális cm-ben | 79 |
| Ülőmagasság - minimális cm-ben | 46 |
| Szélesség cm-ben | 56 |
| Mélység cm-ben | 53 |
Kapcsolódó termékek



































