Komoda Adleta R4 1d3s, kašmír
Katalógusszám:
F-0201013504
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Obývací systém Adleta se vyznačuje elegantním designem a funkčností. Vnáší do místnosti závan svěžesti a kreativity. Snadno se přizpůsobí potřebám moderního obývacího pokoje. Sestava bytové stěny Adleta se skládá z knihovny, nočního stolku, komod a Tv skříněk, které jsou v různých variantách. Tento jedinečný nábytek zaujme i krásnými kašmírovými barvami.
Komoda Adleta R4 je vyrobena z lamina v dekoru kašmír s kombinací lamel. Lamino je odolné a jistě oceníte jeho snadnou údržbu. Komoda je dodána v demontu. Součástí balení je montážní návod včetně všech spojovacích prvků.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Výška | 92 cm |
| Hloubka | 41 cm |
| Materiál | Lamino |
| Šířka | 126 cm |
| Anyag | Laminált padló |
| Komód típusa | Ajtócska |
| Magasság - maximális cm-ben | 92 |
| Szélesség cm-ben | 126 |
| Mélység cm-ben | 41 |





