Komoda BACARDI 183 cm Dąb Craft Tobacco/Grafit
Katalógusszám:
i744_7939
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Styl interiéru | Moderní |
| Styl interiéru | Loftový |
| Barva těla | dub craft tobacco |
| Materiál korpusu | MFC + HDF |
| Kategorie | Skříňový nábytek |
| Výška nábytku | 75 cm |
| Šířka nábytku | 183 cm |
| Hloubka nábytku | 40 cm |
| Barva čela | grafit |
| Materiál čela | MDF |
| Materiál nohou | kov |
| Barva nohou | černý |
| Druh obruby | ABS |
| Barva úchytů | černý |





