Komoda Cezanne R13, bílá
Katalógusszám:
F-0201010783
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Komoda Cezanne je vyrobena z kvalitního lamina v bílém odstínu. Komoda má 3 zásuvky a dvířka. Díky svým rozměrům a uspořádání, nabízí dostatek úložného prostoru. Součástí jsou také 2 police. Komoda je dodávána v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Výška | 85 cm |
| Hloubka | 42 cm |
| Materiál | Lamino |
| Šířka | 170 cm |
| Anyag | Laminált padló |
| Komód típusa | Kombinált |
| Magasság - maximális cm-ben | 85 |
| Szélesség cm-ben | 170 |
| Mélység cm-ben | 42 |


