Komoda JAXA 150, Černá/Dub wotan
Katalógusszám:
F-0701030101
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Komoda Jaxa je moderní a elegantní komoda, která se hodí do každé místnosti. Atraktivní vzhled komodě dodávají lamely v dekoru dub wotan. Komoda má univerzální využití a nabízí dostatek úložného prostoru. Komoda je vyrobena z odolného a stálobarevného lamina. Komoda je dodávaná v demontu. Součástí balení je schématický montážní návod, včetně všech potřebných spojovacích prvků. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Výška | 94 cm |
| Hloubka | 45 cm |
| Šířka | 150 cm |
| Anyag | Laminált padló |
| Komód típusa | Kombinált |
| Magasság - maximális cm-ben | 94 |
| Szélesség cm-ben | 150 |
| Mélység cm-ben | 45 |




