Komoda TRISH 100 cm Dwudrzwiowa Rozsuwana Orzech
Katalógusszám:
i744_8972
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Styl interiéru | Moderní |
| Styl interiéru | Loftový |
| Styl interiéru | Japandi |
| Barva těla | Ořech |
| Materiál korpusu | MFC + HDF |
| Výška nábytku | 118 cm |
| Šířka nábytku | 100 cm |
| Hloubka nábytku | 40 cm |
| Barva čela | černý |
| Materiál čela | MDF |
| Materiál nohou | kov |
| Barva nohou | černý |
| Druh obruby | ABS |
| Výška nožiček | 20 cm |







