Komoda z Szufladami COLE 70 cm Dąb Rustykalny/Czarny
Katalógusszám:
i744_9025
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Barva těla | černý |
| Materiál korpusu | kov |
| Výška nábytku | 80 cm |
| Šířka nábytku | 70 cm |
| Hloubka nábytku | 30 cm |
| Montáž | Nábytek k vlastní montáži |
| Barva čela | dub rustikální |
| Materiál čela | MDF |
| Výška nožiček | 6 cm |
| Barva úchytů | černý |
| Počet polic | 2 |
| Počet zásuvek | 2 |








