Konferenční stolek Cezanne R18, bílá
Katalógusszám:
F-1004010205
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Konferenční stolek Cezanne skvěle doplní obývací pokoj. Praktická police pod stolkem slouží jako odkládací prostor na časopisy, ovladač, nebo jiné drobnosti, které potřebujete mít po ruce. Je vyrobený z kvalitního lamina v oblíbeném bílém odstínu. Stolek je dodáván v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Výška | 48 cm |
| Délka | 80 cm |
| Hloubka | 80 cm |
| Anyag | Laminált padló |
| Magasság beállítása | Nem |
| Bontás | Nem |
| Magasság - maximális cm-ben | 48 |
| Szélesség cm-ben | 80 |
| Mélység cm-ben | 80 |

