Konferenční stolek SAVA 2, Dub artisan/Antracit
Katalógusszám:
F-1017010604
0%
0 értékelés
Termékleírás
Kapcsolódó termékek
Árfigyelés
Vélemények
Konferenční stolek Sava v Loft stylu podtrhne moderní charakter každého obývacího pokoje, kanceláře i haly. Stolek s praktickými odkládacími policemi je vyroben z dvojitě laminované desky se zvýšenou tvrdostí (zakončené ABS), díky čemuž je povrch nábytku odolnější proti poškrábání.
Vzdálenost od police k desce stolu: 16 cm
Zboží je dodáváno v demontu s montážním návodem včetně všech potřebných spojovacích prvků. Vyobrazené dekorace a doplňky nejsou v ceně.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Výška | 50 cm |
| Hloubka | 58 cm |
| Materiál | lamino 16 mm |
| Šířka | 90 cm |
| Anyag | Laminált padló |
| Magasság beállítása | Nem |
| Bontás | Nem |
| Magasság - maximális cm-ben | 50 |
| Szélesség cm-ben | 90 |
| Mélység cm-ben | 58 |
| Anyagfelosztás | Üveg |






