Koš prádelní - látkový, samet, červený, cena za sadu 3 ks
Katalógusszám:
i715_LK9573-BORDEAUX
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Tři látkové košíky, jsou lehké, praktické a skladné. Košíky budou šikovným pomocníkem pro ukládání všeho tolik potřebného i tolik nepotřebného.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Barva | Červená |
| Šířka (cm) | 40.0000 |
| Hloubka (cm) | 40.0000 |
| Výška (cm) | 45.0000 |
| Hmotnost - netto (kg) | 1.1000 |
| Hmotnost - brutto (kg) | 1.9000 |
| Materiál | Polyester 100% |
| Sezóna | Celorok |
| Velikost (malá) ŠxHxV cm | 30x30x35 cm |
| Velikost (velká) ŠxHxV | 40x40x45 cm |
| Velikost (střední) ŠxHxV cm | 35x35x40 cm |
| Hmotnost (g) | 1100.0000 |
| Pokyny k údržbě | Neprat,nebělit, nečistit chemicky,nepatří do sušičky |


