Křeslo Finela světle šedá/ořech
Katalógusszám:
F-0101010901
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Křeslo Finela je lehké, pohodlné a nezabírá moc místa. Křeslo je vhodné do obývacích, hostinských nebo dětských pokojů. Křeslo je očalouněno kvalitní potahovou látkou Twist .
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Výška | 109 cm |
| Výška sedu | 44 cm |
| Hloubka sedu | 44 cm |
| Hloubka | 75 cm |
| Šířka | 65 cm |
| Šířka sedáku | 52 cm |
| Výška opěráku | 67 cm |
| Základní barva | Twist 19 |




