Krzesło CHRIS Granatowe Welurowe
Katalógusszám:
i744_8112
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Materiál | Samet |
| Barva | Tmavě modrý |
| Styl interiéru | Moderní |
| Styl interiéru | Loftový |
| Barva těla | černý |
| Materiál korpusu | kov |
| Šířka sedadla | 51,5 cm |
| Hloubka sedáku | 42 cm |
| Výška židle | 85 cm |
| Šířka židle | 51,5 cm |
| Hloubka židle | 55 cm |
| Šířka opěradla | 44 cm |
| Tloušťka sedáku | 6 cm |










