- Konyha + Étkező
- Hálószoba
- Gyerekszoba
- Gyermek moduláris rendszerek
- Gyerekszoba összeállítás
- Gyerekszekrények
- Gyerekágyak
- Gyerek komódok
- Gyermek konferenciaasztalok
- Gyerek matracok
- Gyerek éjjeliszekrények
- Gyerek kanapék
- Gyerek polcok
- Gyerekágyak
- Gyerek íróasztalok
- Gyerek polcok és könyvespolcok
- Gyerekágyak
- Gyerek babzsákok
- Gyerek játékszékek
- Gyerek székek és fotelek
- Gyermek textil
- Kiegészítők
- Nappali
- Munkaszoba
- Előszoba
- Fürdőszoba
- Árucikk kiárusítás
- Lakástextil
- Kert
- Iskolai bútorok
Lexa irodai szék, Fekete
Katalógusszám:
K7756
0%
0 értékelés
Termékleírás
Kapcsolódó termékek
Árfigyelés
Vélemények
Minőségi LEXA irodai szék 3D fejtámlával és hálós háttámlával, alkalmas cégek és otthonok számára.Az alapja a széknek a szinkron mechanika, amely bármilyen pozícióban blokkolható. A szék része egy kárpitozott ülés légáteresztő MESH huzattal. A felszereltséghez magasságban állítható karfák tartoznak műanyag felsőrésszel. A szék nylon keresztvázra van szerelve univerzális kerekekkel, minden típusú padlóhoz.
| Kategória: | Hálós székek |
|---|---|
| Garancia: | 2 év |
| Súly: | 18 kg |
| Kollekció: | KLASIK |
| Tervezett használat: | 8 órás ülés |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Mechanika: | szinkron |
| Szín: | fekete |
| Ülőfelület anyaga: | szövet |
| Háttámla anyaga: | háló |
| Magasságban állítható háttámla: | nem |
| Fejtámla: | 3D állítható kárpitozott |
| Karfa: | magasságban állítható műanyag |
| Kereszt: | nejlon 64 cm |
| Görgők mérete: | 60 mm |
| Görgők típusa: | minden padlótípushoz |
| Ülésmagasság: | 42 - 51 cm |
| Ülőfelület szélessége: | 52 cm |
| Ülőfelület mélysége: | 51 cm |
| Karfa szélessége: | 63 cm |
| Háttámla magassága: | 78 - 84 cm |
| Szék teljes magassága: | 121 - 136 cm |
- Leírás
- fekete MESCH kárpit
- szinkron mechanika blokkolással a bármilyen helyzetben, háttámla nyomásának keménységállítása
- hálós háttámla
- 3D állítható kárpitozott fejtámla
- magasságban állítható karfák műanyag tetővel
- nylon kereszt ø 640 mm
- gumírozott kerekek ø 60 mm minden padlótípushoz
- teherbírás 120 kg
- 2 év garancia
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Anyag | Látka - Síťovina |
| Irodai szék típusa | Kancelářská |
| MUTLIBLOCK funkció | Nem |
| TILT mechanizmus | Nem |
| Magasság beállítása | Igen |
| Forgatható | Igen |
| Magasság - állítható cm-ben | 121 - 136 cm |
| Magasság - maximális cm-ben | 136 |
| Ülőmagasság - minimális cm-ben | 42 |
| Ülési magasság - állítható cm-ben | 42 - 51 cm |
| Szélesség cm-ben | 63 |
| Mélység cm-ben | 65 |
Kapcsolódó termékek

































