LOFT DREWNIANA DĄB BEZ MATERACY 180 X 200 KPL
Katalógusszám:
i648_100172
0%
0 értékelés
Termékleírás
Kapcsolódó termékek
Árfigyelés
Vélemények
- Konstrukcja wykonana z wysokiej jakości DREWNA DĘBOWEGO, której zaletą jest nie tylko WYGLĄD, ale przede wszystkim TRWAŁOŚĆ.
- Pojemnik na pościel.
- Stelaż - wykonany ze stabilnych listew brzozowych, na automatach gazowych.
- Materac : Brak
- Szczyt łóżka - wykonany z drewna dębowego, osadzonego na metalowej ramie.
- Automaty gazowe.
- Akcesoria montażowe - szybki i prosty montaż.
- Rama stalowa.
- Nośność - 400 kg.
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Anyag | Dřevo + kov |
| Szín | Tölgy |
| Tárolóhely | Ágy tárolóhellyel |
| Alvófelület | 180 x 200 cm |
| Matrac az árban | Nem |
| Rács az árban | Igen |
| Állítható ágyrács | Nem |
| Magasság - maximális cm-ben | 105,5 |
| Az ágy fejtámlájának magassága | 105,5 cm |
| Az ágy előlapjának magassága | 45,5 cm |
| Hosszúság cm-ben | 206 |
| Szélesség cm-ben | 186 |
Kapcsolódó termékek












