Łóżko 90x200 CRATER Szare Boucle
Katalógusszám:
i744_8870
0%
0 értékelés
Termékleírás
Árfigyelés
Vélemények
Az áru kiegészítők és dekorációk nélkül kerül szállításra (pl. textilkiegészítők, készülékek, akkumulátorok, matracok stb.), így nincsenek benne az árban. Hacsak nincs másképp megadva. A legtöbbször az árut szétszerelt állapotban szállítják, az áru jellegétől függően. A fényképek illusztrációk is lehetnek, és a termék színe nem feltétlenül egyezik meg a valósággal a monitor beállításai és az elektronikus átvitel miatt. alakok. Kérjük, bizonytalanság esetén lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a pegas@nabytek-pegas.cz e-mail címen, vagy hívja a 777244446-os telefonszámot.
| Materiál | Tkanina bouclé |
| Barva | Šedý |
| Styl interiéru | Moderní |
| Délka postele | 215 cm |
| Šířka postele | 99 cm |
| Úložný prostor na ložní prádlo | Ne |
| Rám v sadě | Ano |
| Matrace v sadě | Ne |
| Výška postele | 116 cm |



